KONST / Litografier / Färglitografi 14177382
nr 1417 7382
Jan Svenungsson
(f. 1961), Sverige
Ansikte. Signerad, numrerad 30/44. Färglitografi, bildmått: 47x40. Bladets mått: 67x52, oramad
Jan Svenungsson, svensk konstnär född 1961.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 september 2021
kl 19:07:51
6/9 18:52:07